Wysyłka już od 10 zł | Darmowa dostawa od 249 zł | 30 dni na zwrot

PSYMIERZALNIA WARSZAWA NIECZYNNA W OKRESIE LETNIM. ZAPRASZAMY OD WRZEŚNIA :)

Produkcja

Wszystkie nasze produkty są szyte ręcznie w małych pracowniach w Polsce.

Uszycie wyjątkowo funkcjonalnych i wygodnych dla psa ubrań, a także produkcja wyrobów skórzanych, wymaga szczególnej uwagi na każdym etapie procesu tworzenia. Podczas pracy nad naszą pierwszą kolekcją korzystaliśmy z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów.

Wszystkie nasze produkty, przed wprowadzeniem do sprzedaży, zostały przetestowane i zweryfikowane pod względem ich trwałości i i funkcjonalności.

Do produkcji obroży i smyczy wykorzystaliśmy wysokiej jakości skórę bydlęcą oraz liny polipropylenowe produkcji niemieckiej i polskiej.

Do uszycia bluz użyliśmy najwyższej jakości dzianiny bawełnianej z domieszką poliestru (95% bawełna, 5 % poliester.) Podszewka została wykonana z dzianiny o składzie 100% bawełny. 

Chcemy być transparentni w swoich działaniach i otwarci na sugestie naszych Klientów. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie naszych produktów, ich funkcjonalności, materiałów, z których są wykonane lub po prostu chciałbyś podzielić się z nami swoją opinią, napisz do nas na adres: office@pppaw.com. Jesteśmy otwarci na krytykę i nowe pomysły. Zawsze wysłuchamy Twojego głosu i z chęcią dowiemy się, co sądzisz o naszych produktach.