Wysyłka już od 10 zł | Darmowa dostawa od 249 zł | 30 dni na zwrot

PSYMIERZALNIA WARSZAWA NIECZYNNA W OKRESIE LETNIM. ZAPRASZAMY OD WRZEŚNIA :)

Marka

Nasza historia rozpoczęła się jesienią 2014 roku. Wraz z nadejściem pierwszych deszczowych i chłodnych dni zauważyliśmy, że zakup ubranka to nie fanaberia, ale konieczność.

Szukając ubranek dla naszych czworonożnych przyjaciół zdaliśmy sobie sprawę jak ciężko jest znaleźć coś co będzie łączyć takie cechy jak wygoda dla psa, przystępność cenowa, a dodatkowo ładny wygląd. Niestety sprawa nie była prosta. Ceny modnych akcesoriów dla psów były tak wysokie, że nie każdy mógł sobie pozwolić na ich zakup.

Niższy pułap cenowy wiązał się niestety z kiepską jakością materiałów przez co ubranko było do jednorazowego użytku gdyż wypranie ich wiązało się ze zmechaceniem jak i nawet zniszczeniem. Proponowano jedynie 4 rozmiary przez co zdarzało się, że czworonóg musiał mieć albo za duże ubranko co powodowało dyskomfort bądź za małe przez co krępowało ruchy psa.

Powyższe problemy spowodowały, że co raz częściej myśleliśmy o własnoręcznym uszyciu dla naszych pupili ubranek, które byłyby wygodne, stylowe, uszyte z najlepszych materiałów, a zarazem przystępne cenowo.

W końcu podjęliśmy decyzje żeby podjąć się tego zadania.

Pasja do psów oraz zamiłowanie do mody zainspirowały nas do wykreowania nowoczesnej, oryginalnej i autentycznej marki.

Naszą misją jest by każdy piesek miał możliwość poczuć się wyjątkowo poprzez noszenie wygodnych, a zarazem wysokojakościowych produktów. Korzystając z wiedzy profesjonalistów oraz doświadczeń własnych jak i naszych klientów chcemy tworzyć unikalne kolekcje na które będą mogli sobie pozwolić wszyscy miłośnicy czworonożnych pupili.

Ponadto uznaliśmy, że nie tylko ubiór jesienno-zimowy może wyróżnić psa, ale również takie akcesoria jak obroże. W naszej ofercie można znaleźć nowe innowacyjne a zarazem piękne obroże, które sprawią, że nasz pies będzie jedyny w swoim rodzaju.

Oczywiście nie spoczywamy na laurach i każdy wolny czas poświęcamy na udoskonalenie obecnych produktów jak i poszerzanie asortymentu by sprostać najbardziej wymagającym klientom i ich pupilom.

Chcielibyśmy dodatkowo wspomnieć, że nie pozostaje nam obcy los psów, które nie miały na tyle szczęścia by móc trafić na dobrych właścicieli. Dlatego też staramy się wspierać wszelkiego rodzaju fundacje oraz schroniska by zebrać pieniądze jak i podarować ubranka dla potrzebujących zwierzaków.

 

NASZ TEAM

Naszymi ambasadorami i testerami są dwa wspaniałe psy: Mamba i Gizmo.

Gizmo. Pies niezwykle przyjazny i towarzyski. Zakochany do szaleństwa w swoich właścicielach, bardziej od nich ceni tylko ciasteczka, dla nich zrobi dosłownie wszystko:) Od innych buldogów można rozróżnić go po klapniętym uchu. Jak na molosa przystało mały wzrostem wielki duchem. Koło dziewczyn nie przejdzie obojętnie :).