Marka

pracownia_ds

Nasza historia rozpoczęła się jesienią 2014 roku w Düsseldorfie. Właśnie wtedy pojawił się w naszej rodzinie cudowny pies o imieniu Sniffy.

Wraz z nadejściem pierwszych deszczowych i chłodnych dni zauważyłam, że zakup ubrania dla naszej 6-miesięcznej wówczas Sniffy to nie fanaberia miejskiej klasy wyższej, ale konieczność. Zdałam sobie wtedy sprawę, jak ciężko jest znaleźć kurtkę, która będzie nie tylko ładnie wyglądała, ale co najważniejsze będzie wygodna dla psa i przystępna cenowo. Wszystkie modne, nowoczesne ubrania i akcesoria były tak drogie, że tylko żony rosyjskich oligarchów mogły sobie pozwolić na ich zakup. A te niedrogie były wykonane z kiepskich materiałów i niewygodne dla psa.

Od tego momentu nie opuszczała mnie myśl o własnoręcznym uszyciu dla Sniffy czegoś, pasującego do mojego gustu i stylu życia, a przy tym stworzonego z najlepszej jakości materiałów. Właśnie wtedy podjęłam decyzję, że spróbuję sama uszyć dla swojego psa coś wyjątkowego. Kupiłam maszynę, zapisałam się na kurs szycia i zaczęłam pracować nad swoim pierwszym projektem bluzy. Bluza zyskała pełną aprobatę Sniffy.

Kilka miesięcy później zrezygnowałam z pracy biurowej w Düsseldorfie i przeprowadziłam się do Hamburga.

Hamburg zrobił na mnie i Sniffy imponujące wrażenie. Także ze względu na ogromną sympatię do czworonogów i powszechnie aprobowaną modę na psie ubrania.
 
Rozpoczęcie życia w nowym mieście okazało się dla mnie ogromnym przełomem. Każdego dnia byłam coraz bardziej pewna, że tworzenie ubrań i akcesoriów dla psów jest właśnie tym, z czym chcę związać swoją najbliższą przyszłość.

Tak to się zaczęło…

Osobista historia zainspirowała nas do wykreowania nowoczesnej, oryginalnej i autentycznej marki.

Naszą misją jest tworzenie pięknych, modnych, wysokojakościowych i wygodnych produktów. Wykorzystujemy naszą pasję do psów i zamiłowanie do mody miejskiej. Chcemy tworzyć unikalne kolekcje, korzystając jednocześnie z wiedzy profesjonalistów oraz doświadczenia naszych klientów.

 

NASZ TEAM

Naszymi ambasadorami i pierwszymi testerami są dwa wspaniałe psy: Sniffy i Ciapek.
 
_MG_8028

Sniffy to mały, przesympatyczny i niezwykle energiczny pies – jest mieszanką ras Beagle i Jack Russell Terrier. To ona stała się inspiracją do realizacji naszego projektu. Uważajcie jednak – słodki wygląd Sniffy to tylko pozory. To niezwykle charakterna bestia, w której ciele drzemie prawdziwy, nieustraszony bohater. W każdym momencie gotowa do boju i obrony swojego stada. Zwłaszcza przed myszami i kretami.

 


Ciapek

Ciapek – niesamowicie towarzyski, spokojny i oddany pies, który w swym niedługim psim życiu przeszedł bardzo wiele. Ciapek, będąc bezpańskim psem, został niefortunne postrzelony, co doprowadziło do jego kalectwa. Kiedy trafił do nas, jako rodziny tymczasowej, wiedzieliśmy już, że zostanie z nami na zawsze. Swoim spokojem i zaufaniem skutecznie podbił nasze serca, stając się pełnoprawnym członkiem rodziny.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Close